7XINbox 11.1 V 97WH M5Y0X 71R31 8858X NHXVW T54FJ T54F3 X57F1 Laptop Baterie Pro DELL Latitude e6420 společnosti E6520 E5420 E5520 E6430

Dostupnost: Skladem

751.58 Kč 713.99 Kč

Popis produktu

Popis:

1. Typ Baterie: Nová Baterie

2. Typ buňky: Li-ion

3.Napětí: 11.1 V

4.Kapacita: 97 Wh (vezměte Prosím na vědomí, že skutečné kapacity s projektovanou kapacitou neobjektivní)

5.Barva: Černá

6. Výrobce Záruka:1 rok Kompatibilní S

(Použijte kláves "Ctrl" + "F" hledat pro váš model rychle.)

M5Y0X 71R31 NHXVW T54FJ T54F3 X57F1 Kompatibilní Part Number: DELL Latitude E5420 Série E5520 Série e6420 společnosti Sérii E6430 Série E6520 Série e6420 společnosti ATG Série

Uživatelská příručka Při použití nové baterie na první čas,Prosím vybít baterii až 2% z plného nabíječka pak nabíječka to na 100% . Prosím, ne vybíjení baterie na 0%,protože to bude poškodit baterii a zkrátit život. Baterie musí být nabité až 70% pro dlouholetého skladování ven z Notebooku. Nesoulad adaptéru nebo adaptéru, který byl použit v průběhu dlouholetý může způsobit, že baterie není nabitá , protože neefektivnosti výstup adaptér není dostačující. Prosím, zkontrolujte, zda váš adaptér za prvé pro nabíjení problémy baterie. Prosím, vyjměte baterii z notebooku, když je nabíjen nebo vybíjen.

Zásilky nejsme odpovědni za nedoručitelné adresy. Vyhrazujeme právo účtovat přepravní poplatek opět za vrácené zboží z důvodu špatné adresy. Položky jsou obvykle odeslány do 5 pracovních dnů po zaplacení byla vymazána (Sat. & Sun. vyloučeno.) Všechny položky budou odeslány Poštou POŠTOU, ČÍNA POŠTOU nebo Expresní. Zásilky obvykle trvá 7-30 pracovních dnů závislá na zemi dodání.Pokud položku naléhavě, prosím, kontaktujte nás pro detaily před nákupem. Mezinárodní Zákazníky – vezměte Prosím na Vědomí: a) Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. b) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení /nákup. c) Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru – nepleťte si je pro další poplatky za dopravu, nejsme zodpovědní za cel. Záruka Tento produkt má záruku Jeden Rok. Naše záruka se nevztahuje se na všechny produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo že nejsou za normálních provozních podmínek v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na kupujícího/uživatele. Pro všechny vrácené produkty, MUSÍ zákazník, kontaktujte nás pro vracející adresu. Ve všech případech, kupující zaplatit poštovné, poplatky na vlastní náklady vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz. Budeme za poštovné náhradníků. Náhrada bude provedena po obdržení vrácené položky.

Návrat politiky garantujeme vám nulové riziko nákupu zkušenosti zde. Nabízíme plnou náhradu na vás, pokud je výrobek odlišný od popisu. Jako www.dikyzdravotnikum.cz je pravidlem, jeden zrušena, aby způsobí trest na prodávajícího, takže jedinou podmínkou zrušení objednávky nebo vrácení peněz je: přijaté zboží se liší od objednaného ty.

Zpětná vazba a Kontakt, Pokud nejste spokojeni se svým nákupem v žádném případě.Prosím, dejte nám příležitost vyzkoušet a udělat to správné,Jsme přesvědčeni, že komunikace je nejlepší způsob, jak řešit problémy. Vaše Zpětná vazba je opravdu pro nás důležité. prosím opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu. Po obdržení zpětné vazby, budeme dělat totéž pro tebe. Díky. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu dříve, než mě kontaktovat. Odjezdem negativní zpětná vazba nemůže vyřešit žádný problém. Laskavě informujte nás, Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vašim potřebám. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete jakoukoli pomoc, prosím neváhejte a kontaktujte nás, Pokud neobdržíte naši odpověď do 1 pracovní den,možná pošta chyba, když nám zašlete, prosím, laskavě odešlete znovu, budeme odpověď vám do 1 pracovního dne obvykle. Naše pracovní doba je 9:00am-6:30 (Pekingského času)od pondělí do pátku, svátky zavřeno.

  • Napětí Baterie: 11.1 V
  • Značka: 7XINbox
  • Číslo Modelu: M5Y0X
  • Typ: Li-ion
  • Baterie Buněk: 9 Buněk
  • Kompatibilní Značka: DELL
  • Balíček: Ano

Recenze

Sunilkumar Attri | 2021-01-25

The quality is bad, it does not charge to the end. The capacity does not match.

2 / 5

Tonyyoun | 2021-02-11

Excellent!!!

5 / 5

Margarita Guedez | 2020-11-02

ok

5 / 5

Mingo Records | 2020-09-11

Thank you. Supper seller!

5 / 5

Faithwalker49 | 2021-01-26

No tracking information but turned up after dispute was finished

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší