Nastavit Bezpečné Silikonové Chytrý Míč Kegel Koule Ben Wa Míč Pochvy Utáhněte Cvičební Stroj Vaginální Geisha Míč Sexuální Hračky pro Ženy

Dostupnost: Skladem

192.12 Kč 123.00 Kč

Popis produktu

Poznámka: Průměr a hmotnost koule: malý míček(35mm 40g), střední míč(30 mm, 54g), velký míč(32mm, 63g). Prosím, navštivte můj obchod, pokud chcete, aby ostatní typy kegel koule nebo elektrické vibrační kuličky. Budeme psát "hračka", nebo 'domů, nástroj' a balení výrobku s non-transparentní sáček na ochranu soukromí. Použití: Přidejte trochu mazivo na kegel ball. Otevřít nohy, uvolnit své pochvy, tlačit míč pomalu do pochvy. Po tom, můžete udělat nějaké cvičení, jako je chůze, plavání, dělat domácí práce, kovová koule se srazí s vnitřní povrch, zatímco jste v pohybu. Čistit před a po použití teplou vodou a mýdlem, poté nechte přirozeně uschnout na vzduchu. Můžete začít s malé míče první, pak střední a velké míče. Naznačují, používat to asi půl hodiny do začátku každý den, po jeden měsíc, můžete změnit používat větší míč. 1 x sada Ženské Vaginální Kuličky(jako obrázek show) Vlastnosti: Nejlepší sex hračka pro dospělé. Vodotěsné design, vhodný pro koupání používat. Hladký povrch, jako je kůže dotkla. Luxusní a ušlechtilý design, jsou ženy nezbytné. Vysoce kvalitní lékařský silikonový materiál, bez zápachu. Popis: Tyto míče jsou vyráběny v nejčistší tradici Gejši koule, ale hmota, stimulovat a vzrušit. Jejich měkké nebo intenzivní vibrace a jejich povrchy vyvinout intimní masáž kvality.

Gejša Elastické Koule, budou trénovat vaše vaginální svaly a pánevní dno, a sublimovat své sexuální vztahy.

  • Značka: COCOLILI
  • Číslo Modelu: kegel ball

Recenze

Kobakursk | 2020-09-15

13 days new mail. Everybody's whole.

5 / 5

Tacioninja | 2021-01-13

Все пришло очень быстро меньше месяца посылка придыла и это с новогодними праздниками. Качество отличное. Запаха нет. Все как на картинке.

5 / 5

Adonadexter | 2021-01-30

Exactly as described~ Seamless and soft. You can clearly hear the rattle if the room is quiet enough. It's a bit of a subtle noise, but I will be using them at home anyway. I washed them then sterilized these for a few minutes in boiling water and they are still in the same condition and without any heavy factory/chemical smell. They are all undamaged and took a little longer than a month to arrive at the Netherlands, but that was within the expected delivery time.

5 / 5

Htpheratub | 2020-09-01

Igual que el la imagen llegó en un mes muchas gracias

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší